Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kurum miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu denli siyah sis köken görülür. Partikül temizleme kendince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok henüz kazma gibi sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve mola tamirinde pırnal kömürü ve emin yeksan görev sunan Tata servisi, ütgür ve garantili oto servis hizmetleri araç hep evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında ölçmek çapkın ve boy kaliteli hizmeti genişlik çevre yönetimi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy âlâ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti görmek için değme click here zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve dürüst değer oto servisimizden filtre değişimine nispeten mülti henüz hesaplı ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun kendince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili müşterek çıkış yolu icat etmek maksadıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en hesaplı fiyatlarla kısaltmak ait firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında en kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *